Dönen Araç Koltugu - Turnout

Dönen Araç Koltugu - Turnout

Araciniza bu kadar kolay binebileceksiniz..!

Uygun araç modelleri soran müsterilerimizin dikkatine: Dünya üzerinde 80 den fazla araç markasi bulunmaktadir. Bir çogu 3 yil içerisinde, bir kismi ayni yil içerisinde model degisikligi yapmaktadir. Ayni yil üretilip, ayni model olup farkli versiyonlari olabilen bu otomobillerin ölçülerini alarak, sistemimize uygunlugunu kontrol edebilmemiz imkansizdir. Bunu üretici firma bile yapamamaktadir. Bu sebeple sirketimizi arayarak, uygun araçlarda olmasi gereken minimum ölçüleri ve özellikleri ögrenebilir, bu ölçüleri almayi düsündügünüz araç markasinin müsteri temsilcisi ile kontrol edebilirsiniz. Ayrica satinalmayi düsündügünüz otomobili bize bildirirseniz, biz o araci sizin yerinize kontrol edebiliriz.  Bununla birlikte ikinci el araç almayi düsünüyor iseniz, daha önce montajini yapmis oldugumuz otomobillerin listesini size memnuniyetle verebiliriz; ancak geçmis uygunluklara bakilarak aldiginiz araca sistemimizin olmamasi durumunda sorumluluk kabul edemeyiz. 

Bunlardan dolayi, öncelikle ölçü ve özellik formunu sirketimizden temin ediniz ve son karar öncesi lütfen bizi tekrar arayarak teyit aliniz. Teyit aldiktan sonra sorumluluk bize aittir. Ilginize ve anlayisiniza tesekkür ederiz. Saygilarimizla. Özgür Bedenler  

Marka: 
Autoadapt
Mensei: 
Isveç
Distribütör: 
Özgür Bedenler

Model: 
Turnout E (elektrikli dönüs)
Model: 
Turnout M (manuel dönüs)

Maximum Tasima Kapasitesi : 150 kg. 

Engellilerin araca binmesi için dizayn edilmis özel koltuk sistemidir. Engelli kendi tekerlekli sandalyesinden araç koltuguna transfer olup araca rahatça girebilecegi gibi bu tip araç koltugu için özel olarak üretilmis akülü veya manuel tekerlekli sandalye de mevcuttur. 

Sürücü ve yolcu tarafi için ayri modelleri vardir.

Otomobiller için tercih edilir. Minibüs veya van tipi araçlar için Turny modelini tercih ediniz.

Elektrikli olarak dönebilen ve tekerlekli sandalye koltugu da olabilen araç koltugudur. Manuel dönüslü modeli de mevcuttur.

Özel aparati sayesinde araç koltugu tekerlekli sandalyenin sasesine transfer olur ve bu sekilde engelli kisi koltuk degistirmekten kurtulmus olur.
Ürün Videosu 
Model : 
Turny 
Model : 
Yeni Turny
Model: 
Yeni Turnout


Engelli sürücü koltugu
Engelli yolcu koltugu
Engelliler için araç / otomobil koltugu


Belgeleri ve Uygunluk Direktifleri : 
74/60/EEG - 2000/4/EG, 74/408/EEG - 2005/39/EEG
93/42/EEG, 95/28/EG, ECE R-17, ECE R- 21, SS-EN 12182, ISO 3795
FMVSS 201, 207, 208 och 302


Daha fazlasi için lütfen tiklayiniz : 
Ozgur Bedenler - Engelli Araç Donanimlari ve Ekipmanlari KataloguDönen Araç Koltuk Transfer Sistemi 

 
- Turnout E is an electrically operated swivel base that uses a manual control (remote control is an option) to allow the car seat to swivel out over the sill to facilitate entering or exiting.
- It can be adapted to two or four-door cars and these variants, Turnout 2 and 4, can be installed on the driver or passenger side.
- A low-level seat such as the BEV or Recaro is recommended to ensure correct seating height and maximum room when entering and exiting.
- Turnout E is CE-labelled, E-marked, crash-tested and has an approved load capacity of 150 kg.
 It is mounted on a bracket that is fitted in the original seat mountings and can easily be removed when the car is replaced.
- Turnout E can be advantageously combined with the Carony vehicle wheelchair system, which allows the seat to dock with
a wheel unit.
- Read about the Carony vehicle wheelchair system
- Brand-adapted brackets are available for the most common makes of car.


Dönen Araç Koltugu - Turnout
Dönen Araç Koltugu - Turnout
Dönen Araç Koltugu - Turnout