Yatakta Yikama Sistemi - Easy-Bathe

Yatakta Yikama Sistemi - Easy-Bathe

Hastanizi yataktan kaldirmadan yikayin... Ister yarim... Ister bütün...

Yatakta Hasta Yikama Sistemi
Yatak Banyosu
Yatakta Banyo Sistemi 
Hasta Banyosu

Marka : 
EZ-ACCESS
Distribütör :
 Özgür Bedenler
Üretici : Ez Access
Mensei : ABD

EZ-BATHE® Sisme Küvet Aksesuarlari ile... 

Patentli EZ grubu-Evde Bakim Ürünleri ile hastalar islak banyo keyfini çikarabilir! EZ-BATHE müsterilerine banyo ya da dus keyfini yataklarindan kalkmadan çikarmalarini saglar. Müsteri basitce esnek küvet üzerine kaydirilir, sonra içindeki islak-kuru vakum pompasi (Türkiye sartlarina uygun degildir) ya da ayak pompasi kullanilarak sisirilir (standart olarak setin içerisinde ayak pompasi bulunmaktadir). Yeni aerodinamik tasarimi ile desteklenmis küvet daha uzun ve daha derindir. Küvet açildiginda 214cm x 104cm x 22cm (uzunluk x genislik x yükseklik)  (iç boyutlari 181cm x79cm-49 cm orta noktasi) bireylerin188 cm'ye kadar uzunlugu olan bireylerin yerlesmesini saglar.

Felçli hastalar, yasli kisiler, küçük çocuklar, engelliler için uygundur. 

Küvet Ölçüleri (distan) : 214cm x 104cm x 22cm (uzunluk x genislik x yükseklik) 
Küvet Ölçüleri (içten     : 181cm x 79cm-49 cm(orta noktasi) (uzunluk x genislik ) 

Tüm yataklar için uygundur. El dusu 750 cm ye kadar yukariya düzenlebilir. Drenaj hortumlari (küvet, lavabo ve tuvalet için) uzun süre emmek veya sabit sekilde kurutmak için  kullanilabilir, ayrica bu özellikler dus yapmak için kapatilabilir. Drenaj hortumun ve vakumun her ikisi de, küveti bosaltabilir ve doldurabilir.

Konforuyla ve kolayligiyla EZ banyo baska bir sey ile karsilastirildiginda yerini hiçbir sey tutamaz!

U.S. Patent No.: D498,828

Not : Islak Kuru vakum pompasi Türkiye de satilmamaktadir. Setin içerisinde standart olarak ayak pompasi bulunmakta ve bu ayak pompasi ile yatak sisirlmektedir. Pompa hacmi büyük oldugu için yatak kisa zamanda sisebilmektedir. Özellikle elektrikli islak - kuru pompa istenirse özel olarak getirtilebilir.1981'den beri Bedenler Özgür... Özgür Bedenler..!


Plastik Sisme Banyo
Portatif Banyo
Portatif Küvet
Sisme Küvet
Özürlü Banyosu
Sakat Banyosu
Engelli Küveti
Özürlü Küveti
Tasinabilir Küvet
Seyyar Küvet
Engelli Dusu

tags:  yatakya yikama, yatakta banyo, yatakta hasta yikama, yatakta engelli yikama, yatakta özürlü yikama, hasta yikama, engelli yikama, özürlü yikama, bayi sistemi, yikama sistemi, engelli yikama sistemi, hasta yikama sistemi, özürlü yikama sistemi, özgür bedenler yikama sitemleri, 1981 den beri, bedenler özgür, engelli banyo küveti, hasta banyo küveti, felçli hasta yikama, yasli yikama sistemi, saç yikama, yatakta saç yikama 

 
Yatakta Yikama Sistemi - Easy-Bathe
Yatakta Yikama Sistemi - Easy-Bathe
Yatakta Yikama Sistemi - Easy-Bathe