Yatakta Saç Yikama Sistemi - Easy-Shampoo

Yatakta Saç Yikama Sistemi - Easy-Shampoo

Hastanizin Saçini Yatakta Yikayin... Hastanizi Rahat Ettirin..!

Marka : EZ-ACCESS
Distribütör :
 Özgür Bedenler
Üretici : Ez Access
Mensei : ABD

Patentli EZ-SHAMPOO ile kafa ve omuzlarin geri kalani rahatça temizlenir. EZ_SHAMPOO kadar basit, hizli ve rahat bir banyoyu yatakya yerinizden kalkmadan yapmaniz baska bir sistemle mümkün degildir . EZ-SHAMPOO sisme küvet ve canlandirici sampuan yatalak hastalar ve engelliler için benzersiz bir ihtiyaçtir. Agiz veya hava pompasi ile sisirildiginde, özel tasarlanmis EZ-SHAMPOO güvenligiyle hastanin boyun ve omuz yastiklari kisiye uygun formu ile kaliteli bir yikama havuzu oldugunu gösterir. Klasik drenaj hortumu etkili bir sekilde havuzdan sabun köpügünü ve suyu emer. 

Tüm bu temizlik için gerekli olan sadece kuru havludur. Havlu ile kurulanir sonra havasi bosaltilir. Saklamak için de küçük katlanmis bir havlunun kalinligi kadar bir boslugu yeterlidir. Bu kadar kolay! 

EZ-SAMPUANI çok saglam kalin vinilden yapilmistir ve iki yil garantilidir. Hafif ve kompakt boyutu ile, EZ-SAMPUANI 61 cm genisliginde ve 51 cm uzunlugundadir. 20 cm derin çift tüp tasarimi sularin siçramasini ve dökülmesini önler. Tasinabilir dus aksesuarlari opsiyonel olup, istek üzerine satinalinabilir.

Havuz Ölçüleri : 61cm x 51cm x 20cm ( en x uzunluk x yükseklik )1981'den beri Bedenler Özgür... Özgür Bedenler..!

Yatakta Kafa Yikama
Engelli - Hasta Saç Yikama Sistemi 
Yatakta Saç Yikama 
Yatakta Yikanma Sistemleri
Yatak Banyosu

Yatakta Banyo
 
Plastik Sisme Banyo
Portatif Banyo
Portatif Küvet
Sisme Küvet
Özürlü Banyosu
Sakat Banyosu
Engelli Küveti
Özürlü Küveti
Tasinabilir Küvet
Seyyar Küvet
Engelli Dusu

tags:  yatakya yikama, yatakta banyo, yatakta hasta yikama, yatakta engelli yikama, yatakta özürlü yikama, hasta yikama, engelli yikama, özürlü yikama, bayi sistemi, yikama sistemi, engelli yikama sistemi, hasta yikama sistemi, özürlü yikama sistemi, özgür bedenler yikama sitemleri, 1981 den beri, bedenler özgür, engelli banyo küveti, hasta banyo küveti, felçli hasta yikama, yasli yikama sistemi, saç yikama, yatakta saç yikama 

 
 

Yatakta Saç Yikama Sistemi - Easy-Shampoo
Yatakta Saç Yikama Sistemi - Easy-Shampoo