Saç Yikama Tepsisi - Easy-Tray

Saç Yikama Tepsisi - Easy-Tray

Hastanizi Tekerlekli Sandalyeden Kaldirmadan Saçini Yikayin..!

Tekerlekli Sandalyede Yikanma Sistemleri
Tekerlekli Sandalyede Saç Yikama
Engelli Saçi Yikama

Hasta Saçi Yikama

Marka : 
EZ-ACCESS
Distribütör :
 Özgür Bedenler
Üretici : Ez Access
Mensei : ABD

EZ-SHAMPOO® SAÇ YIKAMA TEPSISI müsterilerin konforu için omuzlarinda dik bir sekilde durarak saçlarinin kolay sampuanlamalarini ve yikanmalarini sagliyor. Bu tasinabilir sampuanlama, yikama ve durulama tepsisi kompakt ve hafiftir. 

Bizim son derece kolay-EZ-SHAMPOO SAÇ YIKAMA TEPSISI kullanimi rahat ve  oturur dinlenme pozisyonda, kolay sampuanlama ve yikama için müsterinin omuzlarinda boynuna uyacak sekilde sekillendirilmis ve tasarlamistir. Üstün konforu saglamak ve kaymayi önlemek amaciyla tepsiyi ve boynu çevreleyen açiklik benzersiz esnek kauçuk özelligindedir. Kompakt ve hafif olmasiyla, EZ-SHAMPOO SAÇ YIKAMA TEPSI sinirli hareket edenler için rahatlik saglar. Hastabakicinin zorlanmasini önler.

Yükseltilmis kenar, hastanin üzerine su dökülmesini engeller. Kontürlü taraf boyun destegini saglar. 89cm kayisi müsterinin önkol etrafinda tepsiyi sabit tutmak için tasarlanmistir.

EZ-SHAMPOO SAÇ YIKAMA TEPSISI dayanikli ama hafif plastikten yapilmistir ve kolaylikla sabun veya dezenfektan ile temizlenebilir. Sandalye veya tekerlekli sandalye ile kullanilabilir. Lateks içermez.

Yikama setine el yikama dahil degildir.1981'den beri Bedenler Özgür... Özgür Bedenler..!

Yatakta Kafa Yikama
Engelli - Hasta Saç Yikama Sistemi 
Yatakta Saç Yikama 
Yatakta Yikanma Sistemleri
Yatak Banyosu

Yatakta Banyo
 
Plastik Sisme Banyo
Portatif Banyo
Portatif Küvet
Sisme Küvet
Özürlü Banyosu
Sakat Banyosu
Engelli Küveti
Özürlü Küveti
Tasinabilir Küvet
Seyyar Küvet
Engelli Dusu

tags:  saç yikama tepsisi, yatakya yikama, yatakta banyo, yatakta hasta yikama, yatakta engelli yikama, yatakta özürlü yikama, hasta yikama, engelli yikama, özürlü yikama, bayi sistemi, yikama sistemi, engelli yikama sistemi, hasta yikama sistemi, özürlü yikama sistemi, özgür bedenler yikama sitemleri, 1981 den beri, bedenler özgür, engelli banyo küveti, hasta banyo küveti, felçli hasta yikama, yasli yikama sistemi, saç yikama, yatakta saç yikama 

 
 

Kuaför Sistemleri
Berber Sistemleri
Engellinin Saçini Yikama
Hastanin Saçini Yikama

Saç Yikama Tepsisi - Easy-Tray
Saç Yikama Tepsisi - Easy-Tray
Saç Yikama Tepsisi - Easy-Tray
Saç Yikama Tepsisi - Easy-Tray