Havuz Asansörü - Aqualift

Havuz Asansörü - Aqualift

5 Yil Garantili Tek Havuz Asansörü... Aqualift..! Made in Turkiye..!

Engelli turizmi devamli gelismekte ve turizm acentalari otellerden, engellilere yönelik ürünlerle birlikte tesisde havuz asansörünün de bulunmasini özellikle talep etmektedirler. 

Marka:
Aqualift
Üretici: Özgür Bedenler
Mensei: Türkiye

Garanti süresi: %100 Türk malidir ve 5 Yil imalat ve montaj hatalarina karsi, 10 yilda yedek parça temini ve servis alabilmeniz açisindan GARANTILIDIR.


Kapasite: 200 kg - 250 kg ve 300 kgModel: AL-180 (Otomatik, 180 dereceye kadar kendisi döner)
Model: ML-360 (Manuel, 360 derece manuel olarak döndürülebilir)
Model: SL (Portatif havuzlar içindir)
Model: DL (Iskele içindir)
Model: YL-360 (Manuel, üstü örtülen havuzlar içindir)

Teknik Özellikleri:
1. Su ile çalisir. 4 ile 6 bar su basinci yeter. (Sehir sebeke su basincidir): Aqualift Havuz Asansörü'nün kaldirma yapabilmesi için düsük basinçli su yeterlidir. Sehir sebeke suyunun basinciyla (4-6 bar) dahi 200 kg. agirligindaki bir insani Aqualift kolaylikla kaldirabilir. Musluk suyu, havuz suyu, deniz suyu vb. su tipleriyle çalisabilir.

2. Paslanmazdir. AquaLift'in tamami paslanmaz ve sagligi tehdit etmeyen malzemelerden üretilmistir.
paslanmaz ve sagligi tehdit etmeyen malzemelerden üretilmistir. Bu sebeple hijyeniktir. Yapisinda kullanilan 304 ve 316 kalite paslanmaz çelik, teflon ve benzeri plastik malzemeler sayesinde sudan hiçbir sekilde etkilenmez. Uzun süre su içerisinde kalabilir.

3. Tek kisi kullanabilir. Aqualift'in AL modelleri ile havuza inmek ve havuzdan çikmak için kesinlikle bir yardimciya ihtiyaç duyulmaz. Aqualift Havuz Asansörü'nün kumandalari hem havuz disindan hem de içinden ulasilabilecek noktalara yerlestirilmistir. Ayrica bu sayede havuza inmis koltugun havuz disindan çagrilmasi ya da havuz disindaki koltugun havuz içinden çagrilmasi mümkün olabilmektedir.

4. Dönüsü tam otomatiktir. Aqualift'in AL modellerinde koltuk, özel kilavuzlama sistemi sayesinde kendi çevresinde otomatik olarak döner ve havuza giris çikisin konforlu bir sekilde gerçeklesmesini saglar. Bu sayede dönüs islemi için bir baska yardimciya ihtiyaç duyulmaz. Siparis asamasinda dönüs yönü ve dönüs açisi tercihi yapilabilir.
5. Elektrik, pil, akü gerektirmez. Aqualift Havuz Asansörü, çalismak için düsük basinçli su disinda hiçbir enerjiye veya ek donanima ihtiyaç duymaz. Çalistirmak için su hortumunu Aqualift'e baglamak yeterlidir. Elektrik gerektirecek herhangi bir sistemi olmadigindan hem güvenli hem de sarfiyatsizdir.

6. Portatiftir, alet kullanmadan takilip, çikartilabilir. Aqualift Havuz Asansörü, monte edildikten sonra hiçbir alet ve cihaz kullanmadan kolaylikla yerinden çikartilabilir. Tekerlekleri vasitasiyla tasinabilir, depolanabilir ve gerektiginde tekrar yerine takilabilir. Montaji çok kolaydir.


AL-180
Otomatiktir. Tasma kanalli veya skimmer sistemli havuzlar içindir.
Havuza inis ve havuzdan çikis sirasinda koltuk dönüs hareketini tamamen otomatik olarak gerçeklestirir. Bu sayede yardimcisiz olarak da kullanilabilir. Koltuk dönüs açisi havuz kenar formuna göre degistirilebilir Hemen her tip havuz için uygundur.


ML-360
Manuel. Tasma kanalli veya skimmer sistemli havuzlar içindir.
Havuza inis ve havuzdan çikis sirasinda koltuk dönüs hareketi kullanici ya da yardimci tarafindan yapilmalidir. Genellikle yardimcili kullanilir. Açi kisitlamasi yoktur. Bu sayede hem havuz içinde hem de disinda degisik açilarda inis gerçeklestirilebilir.
Hemen her tip havuz için uygundur.


SL
SPA havuzlari veya portatif havuzlar için uygundur.
Manuel modelin bir baska tipidir. Havuza inis ve havuzdan çikis sirasinda koltuk dönüs hareketi kullanici ya da yardimci tarafindan yapilmalidir. Genellikle yardimcili kullanilir. Açi kisitlamasi yoktur. Bu sayede hem havuz içinde hem de disinda degisik açilarda inis gerçeklestirilebilir. Daha çok yerden yüksek kenari olan havuzlar ve portatif havuzlar için uygundur.


DL
Denizde kullanim içindir. 
Deniz ve/veya tekneye ulasabilmek için iskele ve teknelere monte edilebilen bir modeldir. Diger özellikleri seçime göre AL ve ML modellerine benzemektedir.


YL
Manuel. Tasma kanalli veya skimmer sistemli havuzlar için uygundur.
Üstü örtülen havuzlar için kullanilir. Özellikleri ML modeli ile benzerlik göstermektedir.Aqualift hakkinda;
Özgür Bedenler ilk havuz asansörünü 2004 yilinda üretmeye baslamis, iki yillik testlerin sonucunda yani 2006 yilinda ilk ürününü satisa sunmustur. 5 yil içerisinde satislari senelik 200 adede yaklasmistir. Ürettiminin yaklasik %40 ni ihraç etmektedir.

Bir çok önemli tesis havuzlarinda Aqualift kullanmaktadir. Lütfen Aqualift bulunan tesisleri sorunuz.

1981'den beri Bedenler Özgür... Özgür Bedenler..!
Havuz Asansörü - Aqualift
Havuz Asansörü - Aqualift
Havuz Asansörü - Aqualift
Havuz Asansörü - Aqualift
Havuz Asansörü - Aqualift
Havuz Asansörü - Aqualift
Havuz Asansörü - Aqualift
Havuz Asansörü - Aqualift
Havuz Asansörü - Aqualift
Havuz Asansörü - Aqualift
Havuz Asansörü - Aqualift
Havuz Asansörü - Aqualift